paistetus päraku juures 22.12.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

mul tekkis paar päeva tagasi mingi imelik paistetus nugu punn täpselt päraku juures,nagu oleks päraku juures üks naha voldike suureks naha tükiks muutunud, ta on suhteliselt valus , istumisel annab tunda..ma ei tea mis see võiks olla ja kas see võiks lihtsalt üle minna või peaks ikka arsti juurde pöörduma? suur tänu vastamast!! õnnetu neiu

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võiks olla hemorroidaalveeni tromboosiga. Üle läheb ka ise, kuid väikse vahelesegamisega saaks asja ehk kiiremini korda. Soovitan siiski arsti poole pöörduda.