Muhk kõrva taga 10.11.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,avastasin endal kõrva taga luu peal herne suurused 2 kõva muhku mis on ka katsumisel valulikud.Muhud ei ole liikuvad. Samuti on valulik peanahk paremal pea poolel kui katsuda.Millega võib olla tegu?Sarnane väiksem muhk on ka juba pikemat aega jala laba peal aga seal pole see valulik.
Tänan ette vastuse eest!
30 aastane naine.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma nägemata/katsumata ei tehaks ennustada - tegu võib olla lümfisõlmega, luumuhuga, ateroomiga, nahakasvajaga jne. Igal juhul peaksite arstile näitama, kuna nagu aru saada see häirib Teid.