Rindkere süvik 25.08.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, olen 20.aastane noormees ja mul on kaasa sündinud rindkeres olev lohk(auk, sissepoole kaardus) ja keha arenedes on see järjest rohkem näha ja muudab mu keha inetuks. See lohk on üpriski suur. Kas rindkere loomuliku kuju on võimalik taastada, kelle poole peaks pöörduma ja kui palju maksavad sellised operatsioonid?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma rinkerekirurgi poole - sellised on olemas põhja Eesti Regionaalhaiglas Mustamäel ja Tartu Ülikooli Kliinikumis. Kui olete haigekassa poolt kindlustatud, siis selline operatsioon meditsiinilistel näidustustel ei maksa Teile midagi v.a. voodipäevatasu.