sünnimärgid 24.07.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

mul on sünnimärke ja tahaks neid eemaldada.millega neid saaks eemaldada ja kas on võimalik ka tasuta kusagil seda teha?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sünnimärke saab meditsiinilistel näidustustel eemaldada iga kirurgi juures. Kui Teil on haigekassa paberid korras, siis tuleb haigekassa lepingut omavates raviasutustes maksta visiiditasu igal pool, protseduur ise ei maksa Teile midagi. Raviasutustes võivad tingimused olla erinevad, nii et enne, kui midagi tegema hakatakse, küsige palju see maksab.