Varbavalu 06.04.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, mul on suurte varvaste juures suured luukühmud, mis valutavad ja lõhuvad jalatseid (ka kõige laiemaid) Ortopeed keeldus neid opereerimast. (jutt umbes selline, et pärast on veel hullem) Aga ometi tean paari inimest, kes kiidavad elu PÄRAST oppi (nad on küll nooremad: 35 ringis, aga mina varsti 50) Kuidas oleks mul õige edasi toimida? A

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Olen ise üldkirurg ja ortopeedi arvamuse vastu on mul raske midagi kosta. Ainuke soovitus on näidata kellelegi teisele ortopeedile - kui kaks ortopeedi soovitavad mõlemad mitte opereerida, siis tuleks sellega nõustuda.