tere dr. Jaan Tepp 14.01.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere olen 15-aastane poiss ja mul on mureks mu vasakujaja suurevarba küüs .Esimest korda tegi see mulle muret juba eelmine aasat mais siis juulis lõigati küüne nurgad lihtsakt lahti, läks jalle 1 kuu mööda ja hakkas jälle jamama , siis võeti juba terve küüs maha detsembri lõpus tekkis juba jälle kerge põletik ja pole siiani ära läind kuid pole ka hullemaks läind mida te soovitate teha? ettetänades siim!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Vajalik oleks teha küünevalli resektsioon (ära lõikamine). Sellega jääks küüs kitsamaks ja edaspidi mahuks kasvav küüs küünevalli ära.