Kand 13.01.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul tekkis nädal aega tagasi kanna peale kõva kühm. Alguses 2 päeva ta kiheles aga nüüd enam mitte. Valu ei ole. Nüüd on ainult kühm järgi. Kas võib tegu olla kukekannusega?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kukekannus on luuline eksostoos kanna all. Teie poolt kirjeldatud moodustis on aga nahal - seega ei tohiks tegu olla kukekannusega.