Käevalu 08.11.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on parema käe küünarnuki juures pidev valu,valutab mitte küünarnukk, vaid selle kõrvalolev nukk ja käsi sealt randme poole, vahel kiirgab käelabani. Valu tekkis peale muruniitjaga niitmist. Perearst soovitas määrida Olfen Roll On-iga,3 nädalat kasutamist ei mõjunud üldse. Selle järel sain saatekirja kirurgile diagnoosiga: Epicondylitis lateralis(või umbes nii) ja kirurg tegi sinna nuki juurde süsti. Süstijärgselt on isegi hullem valu. Kas tõesti aitab ainult lõikus nagu kirurg ütles? Olen pannud peale jääd, siis on hetkeks päris normaalne.
Aitäh!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ega ilma Teid nägemata ei saa ma kuidagi targem olla, kui see kirurg, kes Teile operatsiooni pakkus. Kui selle kirurgi arvamuses kahtlete, pöörduge kellegi teise poole teise arvamuse saamiseks - see on täiesti aktsepteeritav. Minu arvamust ei maksa siiski sellena võtta - diagnoosida ja ravida pole siiski kirja teel võimalik.