pärakuvähk 01.11.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

mul tekkis päraku juurde paar aastat tagasi punn. kuna ta ei valutanud ja hädal käimine valus ei olnud siis ma arsti juurde ei läinud. mõni aeg hiljem, ma ei mäleta ainult kuna kadus punn ära aga siis hakkas tagumik sügelema. päeval ei ole midagi aga just öösel aga mõnikord ei sügele mitu ööd järjest, et mis teema võiks sellega olla, mis ma edasi peaks nüüd tegema?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan näidata arstile. Põhjuseid võib olla palju - ussidest kuni kasvajani ja lisaks kõik, mis sinna vahele mahub.