lõug 17.09.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Olen läbi elanud kakluse ja pärast seda on lõua all mul mingi asi, millest ma aru ei saa. Kas see peabki nii olema või ma lihtsalt ei pannud seda enne tähele? Kas midagi on paigast ära? Mida teha?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Arvan, et see ei pea nii olema kuna see Teid häirib. Kas midagi on paigast ära, saab öelda vaid peale läbivaatust ja ilmselt ka röntgenpiltide tegemist. Soovitan pöörduda arsti poole.