kõõluste operaratisoon 22.07.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mida tähendab väljend-kõõluste puhastamine ja kui pikk on ravi? Ma sain oma arsti jutust aru ,et toimub operatsioon ja jalg võib olla hiljem ka kipsis.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Seda küsimust oleksite pidanud esitama oma arstile, sest see väljend ei ole meditsiiniline ja selle all võib mõista paljugi - vabastamine liidetest, armkoest, põletikulisest vohandist jne. Sellest sõltub ka paranemine.