tükk sääres 05.06.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
juhtus väike õnnetus, kukkusin maha - jala peale tekkis suur verevalum ja väike marrastus. paari päeva päraast tuli põletik sisse... hoolega ravisin seda põletikku sealt välja... nüüd põletik enam vähem tagasi tõmmanud... aga see koht kus marrastus oli, seal on nüüd suur muhk

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

See võiks olla verevalum, mõnikord tuleb see ka avada - verevalum välja lasta. Aja jooksul peaks see ära kaduma, kas päris täielikult, aga väiksemaks peaks muutuma küll.