puusa kondid on tundlikud 23.05.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Mu puusa kondid on valusad, kui ma neile peale patsutan(eespoolt). See on olnud juba nii paar nädalat. Nagu puusade otsad vms..
Millest see tuleneb?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Selliste andmete järgi pole kahjuks küsimusele võimalik vastata - võib olla on see mingist haigusest (artroos) või olete saanud mingi trauma. Ka ebasobiv voodi võib olla põhjuseks