ortopeediline küsimus. 21.04.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
kuna ei leidnud teemat ,ortopeedia,kirjutan siia.
avastasin labajalalt kühmu,mis tuikab kui jalas on kinnised jalatsid ja katsudes ka valutab. kas on mingi ravi selle kühmu eemaldiamiseks? ja kas saatekiri tuleb võtta kirgi või ortopeedi vastuvõtule?
vastust oodates

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie kirjeldusest ei selgu, kus nimelt Teil kühm paikneb - tegu võib olla erinevate haigustega. Igal juhul soovitaksin pöörduda ortopeedi vastuvõtule.