veresoonte operatsioon 11.04.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere käisin 16 ndal märtsil k.a veresoonte operatsioonil.Esialgu ei soovitatud päikest võtta.Tuli soodne pakkumine,et sõita egiptusesse mai algil,kus on kuuma 35 ja enam kraadi.Kas on mõtet ja mis oleks teie soovitus.AITÄH

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Mina läheksin küll ja ei näe ka põhjust, miks 1,5 kuud peale operatsiooni seda üldse keelata. Iseasi, kas päevitamine üldse kasulik on.