lümfi sõlm? 28.01.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Minu 1,2 a lapse kaelal ja kõrva taga on muna kujuline moodustis.Kas tegemist võib olla lümfi sõlmega või millegi müüga ja kui probleemseks võib kujuneda see probleem lapsele.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võib olla tegemist lümfisõlmega. Milele see aga viitab on nende andmete põhjal raske öelda. Soovitan pöörduda lastekirurgile.