sõrme- , käeluu operatsioon.. 21.01.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Noorestpeast jäi mu käsi suure puupaketi alla, loomilikult purustas see mu käe ning sõrmed..
Sõrmed kasvasid enamvähem normaalselt kinni aga pöial on teisugune kui teise käe pöial, nagu natukene väiksem ja ümar. (liige ei liigu ka eriti)
Kas seda saaks kuidagi taastada (kuju) ?
Kus ja millised oleksid hinnad? (Olen alaealine)
Tänud!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kuni pole kätt ise näinud, pole võimalik ka öelda, mida saab teha ja mida mitte. Küsimus kuulub ortopeedia ja plastikakirurgia valdkonda. Käekirurgia spetsialist meie s.o. Mustamäe Haiglas on dr. Armin Heiman. Soovitaksin selles küsimuses pöörduda tema vastuvõtule. Kuna olete alaealine, siis järeldan et ka kindlustatud ja sellisel juhul ravi ja ka konsultatsioon on Teile tasuta.