murelik 19.01.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Ei tea kas olen õige koha peal,aga mure järgmine,päraku servas sellised nagu naha niblakad,nagu nupud,umbes 3-5mm ,ei tea mis need olla võiksid,kunagi olid ka häbeme peal,sealt kadusid iseenesest ära,valu ei tee aga ebamugavad on ikkagi.Kas on olemas mingit rohtu,või kuidas neist lahti saada.
Ettetänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma nägemata on raske öelda. Kui väidate, et samasugused olid ka häbemel, siis võib olla tegu nii papilloomide kui ka kondüloomidega. Peaksite pöörduma arsti poole. Ilma nägemata ravi soovitada ei saa.