Ganglioni opereerimine. 06.01.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
olen minemas ganglioni opile. Sooviks teada, et kui kaua tuleb olla peale operatsiooni haiglaravil või kas saab juba koju samal päeval? Nimelt järmisel päeval ees üks ammu planeeritud kultuuriüritus ning ei teagi nüüd, kas lükata op edasi või ikkagi ära teha.
Suur aitäh vastuse eest!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Oleneb, kus Teil ganglion on. Reeglina saab peale käe ganglioni operatsiooni koju samal päeval, jalal võidakse jätta ka üheks ööks haiglasse, see võib küll erinevates raviasutustes varieeruda. Kõige lihtsam, küsige oma arsti käest.