Paistetus kaelal 24.11.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Saatsin eelmine nädal kirja, mis puudutas suurt kõvat paistetust vasakul pool kaela peal, mis tekkis peale pea traumat. Probleem on veel selles, et töötan Soomes ja perearsti Eestis ei ole. Visiidimaks erialaarstide juurde on ilma saatekirjata päris korralik ja lihtsalt hakata järjest arstide vahet käima läheb natuke kalliks. Millise arsti juurde võiks sellise probleemiga minna?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Arvan, kas traumatoloogi või kirurgi poole, kõige parem oleks vist isegi näo ja lõualuukirurg (olenevalt kus piirkonnas Teil paistetus on).