Valud 21.11.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tervist

OLen mures oma olukorra pärast. Nimelt teevad mulle muret valud kannikas. Keset kannikst on valupunkt ja sellest kiirgab valu ka jalga. Väidetavalt on mul diagnoositud väikse lülisamba lüli kahjustus. Kas sellest võib olla keset kannikat valu mis ei lase teinekord liigutadagi. Või millest võib selline valu tekkida ja kuidas ennast abistada.

Tänan

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Küsimus ei kuulu küll kirurgia valdkonda kuid tegemist võib olla nn. Tootsi haiguse ehk ishiasega - istmiknärvi põletikuga. Põhjuseks võib olla ka lülikahjustus. Peaksite pöörduma neuroloogi poole.