kas sulgurlihas, mida teha? 18.08.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 52 a. meesterahvas. Püksid on pidevalt määritud,elu on täiesti häiritud. Sellega kaasneb ju ka hais. Ise arvan, et on viga sulgurlihases. Kas annab midagi teha? Kuhu pöörduda? Elan Läänemaal

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pöörduma peaksite proktoloogi poole, millised on Tallinna Pelgulinna Haiglas (Lääne Tallinna Keskhaigla Pelgulinna korpus)