Sooviks abi kirurgi leidmisel 02.06.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

sooviksin endale paigutada dr Pree poolt kirjeldatud ballooni. Kas oskate öelda , millises haiglas tema soovitatud kirurgid vastu võtavad?
Ette tänades.
Lisan siinkohal dr. Pree vastuse minu küsimusele:

Tänasel päeval tehtakse maailmas mao mahtuvust vahendavaid kirurgilisi operatsioone ja ka selliseid lihtsamaid protseduure, mille käigus viiakse makku endoskoobi abil spetsiaalne "balloon", mis täidetuna täidab suure osa mao valendikust ja inimene sööb seetõttu vähem Selliseid protseduure teevad minu andmetel Tallinnas üldkirurgid Dr. Adamsoo ja Dr. Raag. Kindlasti on selline protseduur patsiendile lihtsam ja ka vähem riskantne. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Dr. Adamson töötab minuga samas s.o. Põhja Eesti Regionaalhaigla Mustamäe korpuses. Tema juurde saab registreerida telefonil 6971135. Dr. Raagi kohta mul kahjuks andmed puuduvad.