valu kubemest jalgadesse 23.03.04 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Olen 63.a. 160sm ca 70 kg naine. Juba üle aasta on mul mingi kiirgav valus tõmme kubemest mõlemasse jalga, kas veresooned või mõni kõõlus... See paneb vägisi lonkama, suuri samme ei saa teha. Olen kasutanud Fastumgeeli ja Lioton 1000, aga need toovad ainult veidi leevendust. Mis see võiks olla ja mille järgi lõhnab? Tänan ette!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Lõhna järgi diagnoosida ei oska. Tegu võiks olla moonduva puusaliigeste põletikuga. Täpsustamiseks oleks vajalik röntgenülesvõte.