Tere, pikemat aega olnud selline asi ei sügele ei valuta kas tegu võib olla sünnimärgiga? Vōi mingi muu asjaga? 14.01.22 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, pikemat aega olnud selline asi ei sügele ei valuta kas tegu võib olla sünnimärgiga? Vōi mingi muu asjaga?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pildi järgi võib olla sünnimärk ehk neevus aga ka mingi muu nahakasvaja - hemangioom, fibroom. Soovitaksin pöörduda dermatoloogi vastuvõtule. Perearsti saatekirja pole selleks vaja.