valulikkus kubemes 04.03.05 / Uroloogia

Külastaja küsib:

Mu 15.a. poeg kurdab valulikkust kubemes, ütleb, et peale vajutades on valus ja ka lümfisõlmed on suurenenud. Urineerimisel valulikkust ei tähelda ja ka ei ole urineerimine sagenenud. Ilmselt on tegu külmetusega. Külmetamine on täiesti võimalik, kuna ei panda ju soojalt riidesse, ikka kerge nahkjope ja teksad. Aga mis teha.... Kuidas teda aidata - soe vann?

Ette tänades
lapsevanem

Arst vastas:

dr Ülo Zirel

Uroloog

Põhja Eesti Regionaalhaigla, uroloogia osakond

Tere,
vanni võib ikka minna. Kui kubemevalu üle ei lähe, peaksite siiski perearsti poole pöörduma, võib-olla on hoopis song. Uroloogilist probleemi ma siin ei näe.
edu,
Ülo Zirel