Paistetus silmanurkades 12.05.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tervist!
Olen suures mures ja lihtsalt ei oskagi enam midagi ette võtta ega kusagilt küsida. Äkki saate Teie aidata!?
Nimelt algas mul silmalaugudega juba veebr. algul probleem, tekkisid punased laigud, mis 2-3 nädalaga ära kadusid, kui võtsin loratiini ja lõpetasin kolesteroolivastase rohu võtmise, aga paistetus silmanurkades nina kõrval kulmude all ei taandu. Allergiatestid olid korras, silmadega probleeme pole. Lisandunud on aeg-ajalt peavalud pealae osas ja vahete-vahel ka otsaees, aga mitte iga päev ega pidevalt. Millest küll võiks olla silmade paistetus, kusjuures vahetasin näokreemi ka loodusliku vastu? Ehk oskate nõu anda, mida teha.
Ette tänades!
Lugupidamisega K.K

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pean tunnistama end antud küsimuses mittepädevaks - kirurgina Teid aidata ei oska.