Moodustis jalal 10.05.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tervist, kuskil 3 nädalat tagasi avastasin oma vasakul jalal hüppeliigeste suunas hernetera-suuruse punni, mis katsudes liigub edasi-tagasi, valu ta ei tee, kuid normaalne see ka pole...ehk oskate oletada, mis see olla vöiks. Tänud ette!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võiks olla healoomulise kasvaja või ganglioniga. Ilma nägemata- katsumata midagi täpsemalt öelda ei ole võimalik.