Sabakondi otsas õhukese nahaga kaetud punn 04.12.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Sabakondi otsas on õrn nahk, mille alla koguneb pika istumise järel pehme vere paise, punn. Kas seda muret on õige kirurgile kurta? Mida teha? Palun aidake.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie leitud lahendus on mõistlik - peaks kirurgile näitama. Soovitav on omada selleks perearsti saatekirja, muidu peate visiidi eest ise tasuma.