Lapse ülekaalulisus 26.01.10 / Toitumine ja ülekaalulisus

Külastaja küsib:

Tütar on 9-aastane, 140 cm pikk ja kaalub 43 kg, tegemist on rasvumisega. Andke nõu, mida teha, kuhu minna, kellelt abi saada? Ise ei oska kohe kuidagi kuskilt otsast alata. Asi on tõsine, sest rasv koguneb järjest enam kõhu piirkonda.

Arst vastas:

Kristel Ehala-Aleksejev

dr Kristel Ehala-Aleksejev

Arst-toitumisterapeut

Tartu Ülikooli Kliinikum

Tere.
Tallinna Mustamäe Lastehaiglas tegeletake ülekaaluliste lastega nii nende tervise kui toitumisnõustamise osas.
Heade soovidega, dr.Ehala