suguhaiguste kontroll 07.06.06 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Sooviks kontrollida ennast, kas pole mingeid suguhaiguseid saanud. Ise ei kahtlusta midagi, mingeid sümptomeid pole. Aga väike hirm on ikka kuna olen pikemalt aega "vaba" elu elanud. Kondoomi olen kasutanud praktiliselt 100%, kuid ega see ei tähenda et 100% olen siiani kaitstud... Nüüd aga oleks soov ilma kaitsevahenditeta ühe kindla inimesega koos olla ja ma tahan kindel olla, et olen täiesti terve.

Kuhu arsti juurde poole peaksin pöörduma, et vajalikud testid teha?

Ette tänades.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Sugulisel teel levivaid infektsioone diagnoosivad eelkõige dermatoveneroloogid, uroloogid, günekoloogid. Arsti valik on aga patsiendi otsustada.