Valuline vill suus... 25.06.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olin ca nädal tagasi kaitsmata vahekorras (suuseks minule partneri poolt) juhupartneriga. Nädal pärast vahekorda ilmus suhu väike ca 3 mm pealt valge valuline villike.

Kas võib olla tegemist mingi suguhaiguse lööbega või on see lihtsalt juhuslik kokkusattumus? Vill on valulik (kipitav) ning asub suus limaskestal. Ise partnerile suuseksi ei teinud ning suguelunditel midagi tavapärast nagu ei ole.

A. Tartust

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Võimalik, et tegu on herpesviirusest põhjustatud infektsiooniga suus.