B-hepatiit 10.03.04 / Suguhaigused

Külastaja küsib:

Hiljuti selgus,et mul on B-hepatiit. Kuna mingeid erilisi kaebusi pole,siis ei oska ma sellesse kuidagi suhtuda välja arvatud küsimus -kuidas ja kas peaksin sellest oma seksuaalpartnerit teavitama ja kas see kujutab ka temale mingit ohtu ?!

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

B-hepatiit kuulub sugulisel teel levivate infektsioonide hulka, mistõttu oleks soovitav küll oma partnerit Teil esinevast infektsioonist informeerida.