nuuskpiirituse lõhn 13.04.07 / Perearst

Külastaja küsib:

tere!
Millegipärast on mu keha hakanud eritama nuuskpiirituse-lõhnalist higi (mitte otseselt higi, aga mingit eritist) . Täiesti tuntavalt lõhnab keha nuuskpiirituse järele, sõltumata pesemise tihedusest. Kas peaksin millelegi tähelepanu pöörama, see on täitsa häiriv ja imelik. Muidu mingeid erilisi häireid pole. Küll võtan ravimitest Angeliq'i igapäevaselt, see on üleminekuaastate ravi. olen 46-aastane.

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tervist
Võimalik, et see on ravimi kõrvaltoimest. kuid soovitan esmaseid uuringuid, konsultatsiooni perearstilt.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi