Mikro-veresoone lõhkemine peas 30.11.09 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 24a. mees. Nädalapäevad tagasi käis treeningul paremas peapooles kõrva taga kuklast läbi äkiline valusähvatus, valu ei kestnud kaua. Peale seda olen tundnud juba nädal aega end kui "merehaigena" - pidev peapööritus. Tehti vereuuring - ei näidanud midagi, tehti kompuutertomograafia peast - ei näidanud midagi. Diagnoosiks pandi mikroveresoone lõhkemine peas tasakaalukeskuse lähedal.
Küsimus: Mida peaks sel puhul edasi tegema? Kas läheb iseenesest üle? Millal taas treeningule saab minna?

Ette tänades,
U.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Diagnoos on tõenäoliselt ebaõige, aga sellisena nõuab kohest MRT uuringut ajust. Pöörduge diagnoosi püstitanud arsti poole.

Dr. Ain Pajos