Armid näol 10.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mul on selline mure, et mul oli enne jube nägu, palju vistrikke, kuna ma pigistasin neid. Lõpetasin pigistamine, pöörasin näole rohkem tähelepanu ja vistrikud hakkasid kaduma, aga nüüd on selline probleem, et on jäänud armid. Ja teised arvavad, et need on vistrikud, kuna nad on sellised punased ja koledad ja neid on päris palju. Niiet mul on praegu nägu suht jube nende armide pärast. Kuidas neist lahti saada või muuta need vähemmärgatavaks?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Apteegi käsimüügis on armide raviks vahend Contratubex. Kuid kindlasti oleks hea kasutada ka kosmeetikute poolt pakutavaid järelravi võimalusi.