ilmselt magu 15.03.04 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Mind ajab koguaeg iiveldama(ei ole rase) ja näriv tunne on kolmnurga piirkonnas. Käisin eelmisel nädalal jooksmas ja pidin peaaegu oksendama,ennem pole nii olnud. Iveldama ajab mind hommikul,siis kui käin väljas,jalutan või lähen tööle-ühesõnaga päevas väga mitu korda. Ei saa öelda,et toitun valesti,söön mitmekülgselt. Kahjuks suitsetan ja alkoholi tarbin mõõdukalt,viimasel ajal väga vähe. Olen 32 aastane naine. üks mure veel, nimelt on kõhus koguaeg väga palju gaasi. Kõht ei valuta. See on kestnud nii umbes pool aastat,väga ebamugav on...

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere.
Lihtsat ühest vastust ilma uurimata anda ei saa. Ilmselt oleks gastroskoopia vajalik. Võteke perearstilt saatekiri või pöörduge erakliinikusse.
Dr Kariis