gaasid 01.07.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

aitäh eelmise vastuse eest!
jah sellistest toiduainetest olengi juba loobunud, kuid varsti tekib tunne, et ei oskagi midagi süüa, mis gaase ei tekitaks. veel selline küsimus, et kas võiksin oma murega teie juurde aja kinni panna, teile nagu juba jutt ühe korra räägitud ja siis kuidagi lihtsam tulla?
aitäh!
Marilis

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere jälle.
Antud kirjavahetus ei ole orienteeritud ravimisele vaid püüan anda üldisi juhtnööre. Pean vajalikuks siiski arstide ja patsientide vahetut kohtumist. Loomulikult võib pöörduda ka minu vastuvõtule. Kontaktid leiate portaalist. Hetkel olen puhkusel, aga aja saab kinni panna.